Funkcje

Poznaj najważniejsze funkcje systemu iStrona, które stworzyliśmy po to, aby zarządzanie Twoją stroną było proste i przyjemne.

Jakie zalety posiada strona
stworzona w iStrona.pl?


Responsywność

Wszystkie tworzone przez nas projekty tworzymy w technologii Responsive Web Design. Jest to technika, która powoduje, że strona wygląda tak samo dobrze na każdym urządzeniu. Zarówno na dużych ekranach monitorów jak i na małych ekranach smartfonów czy tabletów.

CMS

CMS to akronim od Content Management System, czyli system zarządzania treścią. Jako właściciel strony dostaniesz dostęp do przyjaznej i nowoczesnej aplikacji, która umożliwi Ci zarządzanie Twoją stroną, treściami i wyglądem strony.

Stabilność

O stabilną pracę naszego oprogramowania i naszych serwerów dba zespól ekspertów, którzy zarządzają całą infrastrukturą. Korzystamy z serwerowni zafanego partnera, który jest gwarancją bardzo wysokiej dostępności usług i niskiej awaryjności.

Wielojęzykowość

Nasz system CMS obsługuje strony wielo-językowe. Zarówno pod jedną domeną jak i pod kilkoma. Dzięki rozdzieleniu każdej wersji językowej na osobny panel administracyjny, zarządzanie treściami na stronie wielo-języcznej jest bardzo proste.

Multi-site

Panel do zarządzania treściami umożliwia zarządzanie treściami na wielu stronach jednocześnie. Ta opcja jest idealna dla firm, które mają więcej niż jedną stronę. Nie musisz pamiętać danych logowania do każdej strony, wszystko zrobisz w jednym panelu.

SEO

Wysoka pozycja strony w wyszukiwarkach jest kluczowa. Dlatego każda stworzona przez nas strona i jej kod źródłowy jest dopasowana do wymagań wyszukiwarki Google. Nie musisz się znać na pozycjonowaniu, przygotujemy stronę za Ciebie.

Jakie możliwości oferuje nasz system
do zarządzania treściami strony?


Szablony

Jako właściciel strony dostajesz gotową do użycia stronę, ale poprzez panel administracyjny masz dostęp do edytora kodu, który umożliwia Ci edycję wyglądu.

Blog

Moduł aktualności i bloga to doskonałe narzędzie nie tylko do tworzenia treści na stronie, ale również do zainteresowania potencjalnych klientów naszymi usługami.

System rezerwacji

Twoja strona może mieć moduł rezerwacji, jest to idealna opcja dla właścicielu hoteli i pensjonatów czy np. dla wypożyczalni samochodowych, sam ustalasz co można rezerwować.

Sklep internetowy

Moduł sklepu jest idealny dla firm, które chcą sprzedawać produkty lub usługi przez swoją stronę internetową, ale nie chcę płacić za dodatkowe oprogramowanie.

Formularze

Moduł formularzy umożliwia budowanie formularzy w celu zbierania danych od użytkowników. Sam ustalasz jakie formularze i gdzie chcesz mieć oraz co zrobisz z danymi.

Media

Każda strona internetowa zawiera moduł zarządzania mediami, czyli plikami typu grafiki czy pliki do pobrania, które zostaną umieszczone na Twojej stronie internetowej.

Użytkownicy

Jako administrator masz możliwość zarządzania kontami osób, które mają dostęp do strony internetowej. Możesz również ustalać, jakie uprawnienia mają poszczególne osoby.

Galerie

Na swojej stronie internetowej możesz umieszczać galerię zdjęć. Zarówno, jako osobne podstrony jak i wtyczki umieszczone w treściach tekstowych typu podstrony czy aktualności.

Newsletter

Budowanie bazy odbiorców jest bardzo . Dzięki modułowi newslettera możesz umieścić formularz, dzięki któremu użytkownicy dołączą do Twojej społeczności.

Statystyki

Każna strona, którą obsługujemy ma podpięte zaawansowane statystyki, które pozwalają analizować i weryfikować ruch i pochodzenie ruchu na Twojej stronie.

Odbierz 499 zł zniżki!

Załóż konto już teraz i opłać usługę na rok z góry,
w zamian dostaniesz 499 zł zniżki na całe zamówienie.

Zobacz cennik