Realizacje

Jakość naszej pracy i zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet. Pozytywne referencje są tego potwierdzeniem.

COLLECTIVE NARCISSISM

Opis projektu

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

"Współpraca z iStrona przebiegła bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Na każdym etapie tworzenia naszej strony internetowej mieliśmy wgląd w postęp prac oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w całym procesie."

Agnieszka Golec de Zavala SWPS

IDENTIFICATION WITH ALL HUMANITY LAB

Opis projektu

Dwujęzyczna strona internetowa dla Polskiej Akademii Nauk. Strona wyróżnia się zaawansowanymi formularzami, które użytkownicy mogą wypełniać aby otrzymać natychmiast wyniki badań dla ich odpowiedzi.

"Firma iStrona przygotowała dla nas stronę internetową dotyczącą badań naukowych prowadzonych przez nasze laboratorium. Współpraca z firmą przebiegła bardzo dobrze, szybko i profesjonalnie, a pan Michał jest otwarty i wychodzi naprzeciw wszelkim sugestiom. Nasza strona spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem naszych kolegów i współpracowników z Polski i z zagranicy. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę każdemu!"

Katarzyna Hamer Polska Akademia Nauk

PREMIUM BRAND

Opis projektu

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

"iStrona wspierała nas na każdym etapie, zarówno podczas tworzenia naszej strony internetowej jak i późniejszych modyfikacji treści. Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto szuka solidnego partnera."

Beata Kolterman Fundacja Premium Brand

BIURO KAMIENICA

Opis projektu

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

"Budując wizerunek nowej marki zależało nam , aby strona internetowa wyróżniała się spośród konkurencji. Efektywność i terminowość podczas tworzenia projektu oraz ważny dla nas profesjonalizm sprawiły, że strona cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów."

Katarzyna Wierzba Biuro Kamienica

JT Adwokaci

Opis projektu

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje elegancki wizerunek i profesjonalizm, jakim firma cieszy się na rynku.

"W trakcie współpracy wszystkie sugestie ze strony iStrona były cenne i trafne. Jesteśmy pełni uznania dla rzetelnej, cierpliwej i fachowej pracy zespołu iStrona."

Tadeusz Trzaskowski JT Adwokaci

Design by Śliwka Nałęczowska

Opis projektu

Design by Śliwka Nałęczowska to coroczny konkurs, organizowany przez producenta popularnych śliwek w czekoladzie. Pod tę stronę przygotowaliśmy dedykowany moduł zgłaszania prac konkursowych, profile dla jury i możliwość oceniania prac konkursowych.

Klinika Bocian

Opis projektu

Strona dla kliniki leczenia niepłodności, która pod płaszczem przyjaznej i dostępnej dla użytkowników strony, jest bardzo zaawansowanym projektem. Rozbudowany system CMS do zarządzania treścią i moduł generowania statycznych podstron. To wszystko spowodowało, że rozbudowana w dużą ilość treści strona, wczytuje się momentalnie.

"Polecam współpracę ze specjalistami firmy iStrona każdemu, kto potrzebuje dedykowanych rozwiązań, które przewyższają możliwości darmowych systemów CMS."

Bartosz Mrugacz Klinika Bocian

Chcesz zapłacić 499 zł mniej?

Zdecyduj się na współpracę w przeciągu 7 dni od otrzymania oferty
a obniżymy Twoją ceną o 499 zł!

Podanie adresu e-mail nie zobowiązuje do skorzystania z oferty.
Nie będziemy wysyłać na podany adres e-mail żadnych reklam ani niechcianych wiadomości.