O nas

Zanim zdecydujesz się na współpracę, poznaj nas lepiej.

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 10 lat tworzymy strony i aplikacje internetowe. Od kilku lat jako firma Code Apps realizujemy projekty dla Polskich i zagranicznych firm.

Stworzyliśmy usługę iStrona aby wyjść naprzeciw naszym klientom, którzy oczekują wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa i 100% obsługi. Zajmiemy się wszystkim: stworzeniem strony, utrzymaniem i rozwojem oraz pomożemy Ci zdobywać nowych klientów. Ty niczym się nie martwisz, nie musisz znać się na serwerach, marketingu internetowym czy programowaniu. Wszystkim zajmiemy się my, abyś Ty mógł skupić się na swoim biznesie.

Podsumowując:

  • Stworzymy dla Ciebie profesjonalną i responsywną stronę internetową wraz z dedykowanym logotypem i projektem graficznym.
  • Zajmiemy się jej utrzymaniem i rozwojem. Nie interesuję cię żadne serwery, domeny czy certyfikat. Nie musisz się bać, że strona przestanie działać w ważnym momencie lub że programista zostawi Cię bez opieki.
  • Korzystamy z własnego oprogramowania, które jest bezpieczne i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Gotowe moduły umożliwiają nam rozwój stron szybko i sprawnie.
  • System iStrona to kompleksowa platforma do zarządzania stroną. W pakiecie dostajesz wszystko to, czego potrzebuje nowoczesna firma do zaistnienia w internecie.
  • Stworzenie strony to jedno, ale wiem jak ważne jest, aby strona generował zysk. Dlatego zajmiemy się również pozycjonowaniem i marketingiem, abyś Ty mógł skupić się na biznesie.

Panel zarządzania treściami na stronie.

Dlaczego iStrona?

Profesjonalna strona

Tworzymy profesjonalne i responsywne strony internetowe z dedykowanym projektem graficznym i logotypem.

Nasze realizacje

Pełna obsługa i utrzymanie

Strona jest utrzymywana na autorskim systemie CMS na naszym serwerze, abyś Ty nie musiał się tym martwić.

Przyjazne płatności miesięczne

Sam wybierasz, czy chcesz zapłacić za stronę jednorazowo, rocznie czy wolisz niskie płatności miesięczne.

Darmowa wycena

Korzyści

iStrona to odpowiedź na potrzeby rosnące potrzeby klientów, dla których strona internetowa ma być sposobem zdobywania nowych klientów, a nie tylko obciążeniem.

Wsparcie

Uruchamiając stronę nie zostajesz z nią sam. Dbamy o rozwój i rozwijanie Twojej strony internetowej, aby rosła razem z Twoją firmą. Nie musisz posiadać wiedzy czy zatrudniać informatyka.

Prostota

Nasz autorski system zarządzania stroną CMS został zbudowany w oparciu o doświadczenie zdobyte przy budowie dziesiątek stron, dzięki czemu jest prosty i przyjemny w użyciu.

Nowi klienci

Dopasujemy Twoją stronę do wyszukiwarek internetowych i zajmiemy się zdobywaniem nowych klientów dla Ciebie. Zarówno przez pozycjonowanie jak i w mediach społecznościowych.

Płatności

Sam wybierasz w jakim modelu chcesz płacić. Nasza usługę dopasowaliśmy zarówno do klientów, którzy chcą płacić jednorazowo jak i do klientów, którzy wolą niskie miesięczne płatności.

Gwarancja zadowolenia

Budujemy strony internetowe w oparciu o nasz autorski system CMS, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom 100% gwarancję zadowolenia.

Bezpieczeństwo

Jako Code Apps od lat wspieramy firmy z całego świata w rozwoju i utrzymaniu aplikacji i stron internetowych. Wieloletnie doświadczenie każdego członka zespołu to nasza przewaga.

Design to klucz

Strona musi być nie tylko przyjazna i intuicyjna, ale musi być po prostu ładna. Wiemy jak ważny jest wygląd strony, dlatego nasi graficy tworzą projekty na najwyższym poziomie.

Gotowe pakiety

Nie wiesz, jakie moduły będziesz potrzebował na swojej stronie? Skorzystaj z gotowych pakietów, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Podróże

Idealny pakiet dla biur podróży, hoteli i obiektów noclegowych czy firm zajmujących się turystyką i podróżami w internecie.

Zobacz pakiet

Gastronomia

Pakiet przygotowany dla restauracji, kawiarnii i innych lokali gastronomicznych, które chcą sprzedawać za pośrednictwem strony.

Zobacz pakiet

Nieruchomości

Pakiet dedykowany agencjom, deweloperom czy pośrednikom nieruchomości, dla których ważne jest profesjonalne sprzedstawienie oferty.

Zobacz pakiet

Chcesz zapłacić 499 zł mniej?

Zdecyduj się na współpracę w przeciągu 7 dni od otrzymania oferty
a obniżymy Twoją ceną o 499 zł!

Podanie adresu e-mail nie zobowiązuje do skorzystania z oferty.
Nie będziemy wysyłać na podany adres e-mail żadnych reklam ani niechcianych wiadomości.